| AliceIDK a întrebat:

Hii! Ce faceti? Ehh... eu mai stau pe TPU! In fine. Sa va spun o poveste :
Sunt pe vodafone! Am credit. Am vorbit cu o prietena prin mesaje. Eu mi-am sters toate mesajele trimise, ca sa fac inventarul, dar in fine. Booon! Cum pot sa aflu cate mesaje si cate smsuri mai am?
P. S : se poate ca mama sa nu afle?

11 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Ma intreb daca ai gandit inainte sa pui intrebarea asta. Daca esti desteapta si stergi si mesajele primite si alea trimise, mama ta nu o sa afle. Dar creditul sau mesajele consumate te vor da de gol asa ca nu ai nicio sansa.winking Si daca ai zis ca ai credit..Banuiesc ca ai trimis mesaje din credit, nu cred ca aveai vreo optiune.laughing

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru UbexFlo):

Da cea mai mare porcarie, din 20-30 mesaje ti se duce creditu fata de cele 3000 in Orange cum am eu big grin

| UbexFlo a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Daca ai iubit/iubita te sfatuiesc sa iti activezi optiunea aia cu 3 numere nelimitat cu 3 euro laughing Doamne, cred ca as muri fara optiunea aia ca eu vorbesc non stop la telefon. Daca nu-s cu el la ureche, is cu el in mana scriind mesaje>:X

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru UbexFlo):

Hey... Am 3000 minute happy aia ins 50 ore pe luna sau 1 ora 36 minute zilnic in retea happy crede-ma nu vb nici 30, imi ajunge cu mult peste happy Nici cand aveam prietena nu vorbeam ca stateam toata ziua la ea sau messhappy Obisnuiam la 2 cand ies de la scoala direct la ea pana la 7 seara odata, altadata pana la 10-11 tongue

| UbexFlo a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Vorbeam cate 50 de ore in 2 zile si 2 ore laughing Adica non stop.Acum am mai rarito, trimit mesaje mai mult laughing

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru UbexFlo):

Totusi nu cred, ca mananci 3000 minute in mai putin de o luna.Las-o naibii, peste 100 mesaje pe zi?straight face

| UbexFlo a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Primesc 1700 in maxim 3 zile ca stau juma` de ora sa le sterg straight face Si cum eu is filoloaga si vorbesc mult, scriu cate 2 romane de alea ca sa raspund la o intrebare.Deci.straight face Si de vorbit acum nu mai vorbesc asa mult ca am si scoala si is prinsa in histe chestii ca altfel vorbeam non stop.Stii ce-nseamna sa dormi noaptea cu castile in urechi ca asa te-ai obisnuit, sa-ti respire mereu cineva in ureche?laughing Vorbeam non stop happy

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru UbexFlo):

Te pomenesti cai fi ceva femeie minune din desene. In timp ce dorm alti te intreaba si tu raspunzi cand te trezesti sau cum happy

| UbexFlo a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Pur si simplu vorbeam non stop, ziua trancaneam de dimineata pana seara cand adormeam si noaptea, daca nu-l sunam, nu puteam dormi ca trebuia sa aud eu ca-mi respira in ureche, ca altfel nu adormeam.Si stiam cand se inchidea, adica dupa 2 ore, ma trezeam si sunam din nou.,winking

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru UbexFlo):

OMG bietu, nu poate omu dormi, ca trebuie sa-ti respiren telfon happy

| UbexFlo a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Crede-ma ca nu vrei sa ai o iubita, sa te intalnesti cu ea o data pe an happy NU ai cum sa nu-ti doresti sa-ti respire-n telefon.winkingSi nu-mi dporesc doar eu asta..Si el vrea acelasi lucru.