| matateiubeste a întrebat:

Hii :*, cum pot afla daca cineva mi-a dat ignore thinking, adica exista un program cevathinking Funda >:
xoxo

Răspuns Câştigător
| Izabella97777 a răspuns:

Da exista un program invisible scaner (scrii pe google si-ti va aparea)dai clik si scrii id-ul acelei pers acolo si iti va aparea, daca e on, off sau pe invisible. funda?

1 răspuns:
| CanTrioTc a răspuns:

Nu cred ca exista vreun program,dar poti sa-i scrii ceva, iar pe urma daca nu raspunde intreaba si uh pe altcineva daca il cunosti si daca are si el Id acelui/aceei persoane.
Dar iti poti da seama daca el este on si nu raspunde, cat sa nu vada acel mesaj?
Sper ca te-am ajutat big grin
Funda?