| Panda15 a întrebat:

Hii! cum sa imi fac id ul ma cheama ioanAbig grin si nu vreau ceva simplu...cum ar fi ioana_...

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Chiar acum am raspuns unei colege care dorea un ID tare. Eu nu am inspiratie, dar ma gandesc ca ar merge si I_Oana; I_one, etc. Dar fa-ti un ID romanesc, te rog din suflet! Poate era interesant sa stim si alte amanunte legate de numele tau.

| alexa007 a răspuns:

Copil_tembel_ioana
eu_ioana
dansez_in_ploaia_chiar_eu_ioana
ce_tare_ma_cheama_ioana
crazy_angel_ioana
zambet_de_copil
doar_eu_ioana
visez_lumea
toate_trec_ioana_ramane
zuzu_ioana_zuzic
cuvinte_spulberate
ioana_fata_buna
ioana_scumpik_4you
scumpik_ioana
ionix_ioana_eo
ioana_danger
ioana_dark

sper ca ti-a placut macar unullaughing

| Panda15 explică:

Pai decat ioana ma cheama + numele de fam. dar nu vreau sa mi-l pun poate sa fie ceva cu ZuZZu