| teiubefectivnumaipottraifaratnteiubescenorm a întrebat:

Hii' pls ajutati-ma repede am o problema cred ca m-am iritat la pruna ppff adica ii ceva acol ma mare si rosie si ma doare sunt la ciclu si nu m-am spalat de 3 zile poate m-am iritat? hhheeeellllpppppuppy funda :X

3 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

In primul rand modul tau de abordare lasa de dorit si in al doilea rand fai fata nu ai cum sa nu te speli dupa 3 zile mai ales cand esti si la ciclu? o fata (femeie) trebuie sa aive grija de ea si de igiena ei si mai ales cea intima spala-te si apoi mai vb

| SuperGirl8 a răspuns:

Fata.scz ca-ti zic. da SPALA-TE`!
Si probabil te-ai iritat.infectie.mergi la doctor.preferabil ginecolog.straight face
MUULT succes`batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spala-te'! Mergi la doctor. :0