| alexaa13 a întrebat:

Hii! Vreau sa va pov cv! Eu am fost cu un coleg de clasa si eram foarte fericiti pana cand s`a bagat colega mea si a stricat tot.Noi obisnuiam sa ne privim in ochii, ne-am despartit din cauza ca ea se tot dadea la el.si lui a inceput sa ii placa de ea.Acum ea a fost cu un var de-al meu si prietena mea cea mai buna este acum cu el nu asta conteaza dar noi(eu, varu` si o alta colega) am pus la cale un plan ca el sa fie din nou cu ea pentru a nu se mai da la prietenul meu...planu desigur nu a mers. Dar prietenul meu e tot uita si acum la mine si vb. frumos.Nush ce sa mai cred oare ii mai place de mine? p. s Cu colega mea se comporta altfel decat cu mine(nu facea asa cand era cu mine)

1 răspuns:
| Fizy93 a răspuns:

Interesanta poveste, similara cu a mea tongue, apropo eu zic sa inchizi ochii daca nu se uita la tine. Nu arata ca esti geloasa, nu stiu cat tii la el, dar daca nu il placi foarte mult ignora prostiile de genu.