| Victoria_8725 a întrebat:

Hii.love struck
As vrea si eu niste status-uri faine.love struck
Dau funda.:X

1 răspuns:
| Emena a răspuns:

-Vreau ca totul sa fie ca in prima zi, sa iti spun ca te iubesc si nimic nu ne poate desparti! love struck
-E fata care zambeste cand vii acasa si poti jura ca nu e alta mai frumoasa.
-Unde să ne mai ascundem când fugim de noi?
-Experienţa este numele pe care îl dau toţi greşelilor pe care le fac.
-Dăm totul pentru bani şi câteodată doare că banii au cumpărat şi suflete ce n-au fost de vânzare.
-Să-ţi investeşti încrederea fără s-aştepţi dobândă, fără să stai la pândă că-i poţi pierde într-o secundă.
-Nu mai insista să-ţi răspund la telefon. A venit şi rândul meu să te las fără ton.
-Au fost momente peste care am trecut singură, ştii bine.nu te face că-mi duci lipsa când vezi o străină în mine!
-Astea-s cuvinte ce m-au scos din viaţa ta. Acum e momentul tău să verşi lacrima.
-Si cand in sfarsit ne impacam, mai spui tu ceva si ne certam.
-Ai spus cuvinte ce-au durut şi crezând că tu glumeşti, eu am pus totul la suflet, sperând vreodată să te opreşti.
-Când viaţa face cărţile şi le împarte, vezi cine te ajută să treci peste toate.
-N-aştept decât un cer albatru satul de furtuni. Nu ai nimic la sfârşit degeaba toată viaţă aduni