| xOreoCuLăptic a întrebat:

Hiii! Deci in curand o să fie ziua meaa! Sunt clasa a V-a si nu stiu ce bomboane să aduc! Credeti că merge Ou Kinder? Vorbesc serios! Nu radeti! Vreau ceva asa mai mare [la propriu si la figurativ]! Niste păreri? Se poate?

Merciii si fundită, of course!

3 răspunsuri:
| ѕтαя a răspuns:

Eu de ziua mea am dus prajituri 7days iar colegii au fost multumiti si am mai dus si suc Fanta! Sa stii ca e buna ideea ta dar faci cum vrei tu si... La multi ani!

| Mirela14 a răspuns:

Eu as aduce un tort! laughing Vorbesc serios. Unul cu ciocolatalaughing

| Cosminutzz22 a răspuns:

Pai ai putea aduce ou kinder si bonboane dulci mentolate etc si altceva sa nu fie doar bonboanele ceva jeluri doar sa le placa invitatilor tai, funda va rog a da si la multi ani!happypa.