| aalwayss a întrebat:

#hiiii`TPU.
vroiam sa stiu daca e bun programul de modificat poze : "photoshop"...
mersi.

5 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

E cel mai folosit program... si nu ma refer aici la copii care deschid o poza si pun cate o steluta, un text...
se creeaza modele 3d cum ar fi design la telefoane, pc, imbracaminte de la 0 happy

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

E bun dar e greu de folosit... eu zic sa te interesezi si de alte programe asemanatoare cu el, uite aici un sit spun eu folositor : http://download.chip.eu/ro/21-de-alternative-pentru-Photoshop_8207358.html

| aalwayss explică:

Apropo! si de unde pot sa il downloadez.
vreau si link dk se poate.

| PsT_6707 a răspuns:

E cam cel mai bun, cel mai folosit de designeri...

| Criss_3721 a răspuns:

E foarte bun dar cand editezi iei si virusi