| ExtraSakadat a întrebat:

Hiiii! xD
Ce telefon sa imi iau? xD
Vreau unul cu touch screen - Sa faca poze bune, sa se auda bine, bluetooth, memorie multa sh design mai feminin ^ ^
Corby? Lg cookie fresh? etc.
Fundita love struck

7 răspunsuri:
| ΔαηαxoЯ a răspuns:

Eu am LG Cookie Fresh... Si imi place, imi place, imi place, place, place laughing)

| Patricia a răspuns:

Corby e o mica prostie stupida
Lg cookie fresh e cea mai mare prostie!:))

Daca vrei poze bune: Nokia N 8 -12 mega-pixeli...http://www.nokia.ro/produse/cautare-si-comparare/nokia-n8/specificatii
Telefoanele cu touch screen de la LG sunt bune.dar au si defectele lor si m-am cam saturat (am avut 2 8-|)
Un telefon bun de la LG e Optimus One are acele aplicatii ca la iphone
Si iphone-ul e un telefon bun
Si Samsung Omnia 2 e foarte bun

| RB26DETT a răspuns:

Lg gd 900 crystal

| xyz321 a răspuns:

Sony ericsson w580i pret mic si design superb.
Oare cine si de ce a dat acel vot (stupid)?
http://www.shopmania.ro/......41805.html

| xyz321 a răspuns:

Ce aiurea sunt unii oameni... cu ce va ajuta daca votati (stupid)? atat va duce jumatatea aia de neuron care il aveti?

| OnnySky a răspuns:

Daca vrei un telefon bun, ia-ti unul fara touch screen pentru ca se strica repede crede-ma am si eu la fel si trebuie sa il schimb ca s-a dus...

| ibianca a răspuns:

Corby nu iti recomand.
Iar Lg-ul are obtiuni bune, in afara faptului ca se decsarca repede bateria.