| CristinaCrisy a întrebat:

Hiy! voi implini 12 ani (sunt fata) imi voi serba ziua acasa dar problema este ca de fiecare data ne plictisim groaznic. daca aveti ceva ideei de ani-plictiseala(in afara de pitita, adevar dau provocare, sticluta, dans.)
p. s. nu va fi o petrecere de 12 ani ci una cam de 14 anibig grin
dau funda!

1 răspuns:
| highheadshot a răspuns:

Daca va fi una de 14 nu va jucati adevar sau provocare, jucati-va sticluta pe dezbracatelea sau pe saruturi, sau macar incercati. Si sa ai muzica buna, dansati vedeti voi.