| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Hllo TPU! Cum sa folosesc obtiunea asta pentru a te face vip in imvu fara sa platesti www.imved.com? Pls explicati-mi fiecare pas! Va dau funnditsa!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La primul scrii numele tau la al 2 scrii emailu depe cont la al 3 scrii numele de cont la al 4 sci parola de la conttongue daca nu te descurci da-mi add Xxfoamedemoney si pe mess si pe imvuwinking e acelashbig grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duuuttttttteeeeeeeeeeeeeeeeeeee DRACU de fata tampuitaaaaaaaaaaaaaaaaa

| cuty a răspuns:

Nu poti face asta si si asa catzi ani ai? ala ii un joc pentru din astya de 20 -40 ani ii porno