| july00 a întrebat:

Hmm..Ce farse faceti de 1 >aprilie?: Imi ziceti si mie cateva?
DAu funda pentru cele mai amuzante, si sa nu fie exagerate!

1 răspuns:
| DrTerrible a răspuns:

Buna.:*.Deci am sa iti spun cateva sper sa iti placabig grin

1:Lipeste cu superglue o moneda pe strada sau in general intr-un loc pe unde trec multi oameni. Apoi stai pe undeva pe-aproape si priveste cum isi rup unghiile incercand sa ridice moneda.

2:Cu toate ca e cunoscuta, inca e amuzanta. Schimba sarea cu zaharul astfel incat ceilalti sa nu remarce si asteapta sa le vezi expresia cand gusta din felul de mancare.

3:O farsa destul de buna este sa bagi varfuri de chibrit in tigari. Cel care le va incerca va avea parte de o surpriza nu tocmai placuta!

Sper sa iti placatongue.