| Bianca_3626 a întrebat:

Hmm cum sa fac poze artistice? adica cu mine in poze? helppbig grin

Răspuns Câştigător
| Corinne a răspuns:

Buna!
Pai.cand ti se face poza sa iti indrepti privirea in alta parte nu la camera si daca iti place o poti face alb-negru sau in natura de exemplu pe niste pietre imense la fel cu privirea in alta parte si parul lasat pe spate sa fie purtat de vand.
Sper ca ai inteles ce am vrut sa zic si sa-ti fie de folos ce ti-am enumerat mai sus.
Poate te ajuta si asta http://www.raduciocan.ro/2009/08/cum-sa-faci-fotografii-reusite/ :-*

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ooh.Deci.daca este frumos afara.prinde soarele si cerul.bine.si tu. pozele artistice.sunt mai greu de facut.happy

| Flav a răspuns:

Ai facut una deja si ma doare capul. Of, baby, baby...

| Alex_7297 a răspuns:

Mai bine fă-ţi poze non-artistice! Sunt mai sănătoase.

| Incubus a răspuns:

In oglinda dar vezi sa nu se sparga(in cazul tau si oglinda si lentila de la aparat)

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Poti sa fii mai clara?