| Bogdana a întrebat:

Hmm. Femeia fatala sau cea Ingenua? Argumenteaza!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele stiluri imi plac foarte mult.
Combinate cred ca e bine.
Nu ai invatat ca baietii nu se impaca bine cu exceselewinking.

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Daca as fii baiat nu cred ca mi-ar placea femeia fatala.As vrea ca eu sa fiu fatallaughing.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu exista femeie fatala, asta e doar in mintea unora, nu cred ca am vazut vreo persoana care sa placa tuturor, e o utopie. Fatal = care atrage o situatie nefericita. Nu, multumesc. Femeia ingenua? Bineinteles, tu ce preferi, o rosie de sera sau una de curte?

| misiik a răspuns:

Sa te feresti de asemenea persoana, urmareste un scop anume bine intentionat sa obtina ceva, o face pe naiva sau pe nevinovata si cand prinde momentul te face cand iti e lumea mai draga.