| anonim_4396 a întrebat:

Hmmm, am o mare nedumerire: cei care nu au luat bacul, se pot inscrie la facultate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anul acesta nu doar in 2012 din nefericirebig grin

4 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Nuu?

| Gabica a răspuns:

Doar la facultatile carora le arati ca ai luat bacul la absolvirea facultatii!

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Nu cred ca la facultate, doar la postliceale, dar dc vrei sa te inscri fara bac, in loc sa inveti un pic de pe la inceputu sau mijlocu lui august si sa iei bacu si dupa sa stai linistita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ah mersi de fund si inca ceva daca iti iei bacul la toamna poti intra la faculta.big grin