| BlueSnowdrop a întrebat:

Hmmm cum modificati voi culorile in poze adica faceti mai aprinse culorile help me si daca e cumva site spuneti-mi si cum se procedeaza cu el mercik daw funditakisslove struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoinstrument este foarte bun este usor de folosit si are foarte multe aplicatii...

Download:
www.magic-hub.page.tl/PhotoInstrument.htm

4 răspunsuri:
| Loka a răspuns:

In photoscape sau photo editor. dar cel mai bine e in photoscape scrie pe net www.download photoscape.ro:P.Funda:->

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog fundita tongue big grin kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma ca mere asta dar ca prin minune daca nu mere incearca si picasa

Download:
http://picasa.google.com/

| BlueSnowdrop explică:

Nuu culorile sa le fac mai aprinse am si eu photoscape nu merecrying