| Piticu123321 a întrebat:

Hola!
Situatia e enervanta, fosta mea(care a facut mare tam tam din despartire, cu block pe toate alea, barfe despre mine la alte fete) vrea dintr-o data sa ne impacam(bate apropouri dubioase). Eu nu am mai vorbit cu ea de un an insa intr-o seara cand am iesit cu gasca era si ea pe acolo. Probabil a vazut ca m-am inaltat, am slabit si chiar am inceput sa pun masa musculara... acest lucru e enervant deoarece eu sunt acelasi eu, doar m-am dezvoltat putin si gata, ma vrea inapoi? Sunt curios voi ce ati face.
Btw: apropourile pe care le bate sunt gen: "vezi ca ti-am scos blocku, vorbim da?" "Cum de ai slabit asa?" "Merg cu x(prieten comun) si gasca la suc, vii si tu asa?" "Misto ceas/parfum"... adevarul e ca sunt constient si eu ca am evoluat ca persoana de un an dar totusi mi se pare ciudat, voi cum ati face?

Răspuns Câştigător
| Ancasiatat12 a răspuns:

Eu ca fata iti spun ca e posibil ca ea sa fie cu tine doar pentru ca arati mult mai ok decat anul trecut. Ea nu simte nimic pentru tine asa ca iti recomand sa iti gasesti o alta fata fiindca fetele de genul ca fosta ta nu sunt loiale si vor doar sa se laude "vai fata ia uite ce misto arata iubitul meu" si cand gaseste pe altul care arata ca Justin Bieber te va lasa. Nu merita sa investesti energie si timp intr-o relatie care nici nu stii daca va tine din moment ce v-ati despărțit si iti voi spune si de ce. Eu acum un an am fost cu un baiat si dupa ne-am despărțit. Anul asta iar am fost împreună si ghici ce...iar ne-am despărțit. Motivul? Exact acelasi motiv ca prima oara cand ne-am despărțit. Daca ea s-a despărțit de tine si tu spui ca ai ramas la fel la caracter motivul despărțirii va fi acelasi ca si prima oara. Sper ca te-am ajutat si ca ai invatat ceva nou despre relații.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acum, ar cam fii randul tau sa-i platesti cu aceeasi moneda!

| OldSoul a răspuns:

Fata aia nu stie ce vrea, vezi-ti de viata ta.
Nu te place pentru ce esti, te place pentru cum ar da ea pe langa tine.

| HadesSs a răspuns:

Eu am o vorba unde scuip nu mai pup, nu m-as impaca niciodata cu o fosta mai ales daca nu m-am despartit din cauza mea.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu m-as impaca pentru ca nu ar mai fi la fel ca inainte, sentimentele se schimba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi face griji pentru tine, eu m-as bãga dar as fi putin diferit, mai indiferent as pune-o pe ultimul loc din timpul meu. Adicã iti dai seama cã ai facut ceva gresit acum un an, de s-a despartit de tine si block, asta fiind din cauza modului cum te-ai comportat si reactionat, nu a fizicului.