| anonim_4396 a întrebat:

Hristos a inviat! Cum recunoasteti un baiat rasfatat, de bani gata? si ce parere aveti despre ei?

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Adevarat a inviat!
De obicei baietii de tipul asta umbla cu astia mai smecheri si cam de aceeasi situatie materiala ca a lor.
Au telefoane si haine de fite si se comporta urat cu persoanele din jurul lor. Cred ca totul li se cuvine si nu prea se uita ei la fetele "simple", ci la astea mai populare si care arata bine. happy De obicei pentru ei nu conteaza daca tipa e proasta de da-n gropi daca e frumoasa de pica si cu tupeu. happy
Sunt enervanti, mai ales daca se cred buricul pamantului. Le-ar trebui o bataie, sa nu se mai creada asa de importanti laughing
Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Panteryas a răspuns:

Asa e viata din pacate, mai vad cate unii prin centru cand mai ies de imi vine sa iii ard un pumn in fata nu ma interesaza ca sunt mai mari ca mine.
Sa nu generalizam totusi, nu sunt toti asa mai sunt si baieti de baieti full de bani.

| JustMe6378962 a răspuns:

Se poarta ca atare: crede ca el e cel mai bun, rade de altii, isi barfeste prietenii cu cine apuca, au telefoane cu touch si si le schimba in fiecare an si se mai lauda si pe motivul asta, ii judeca mereu pe altii, se crede extraordinar dar noi stim ca asta e doar din cauza parintilor, cand cad vinovati improvizeaza atatea minciuni ca sa scape, si cand isi gasesc un ''bufon'', nu il mai lasa in pace chiar daca nu ii face nimic.
Eu cred ca acesti baieti nu ar trebui sa se poarte asa fiindca la o adica, nu au facut ei ceva ca sa fie bogati sau ceva, este tot meritul parintilor.(Asta o povestesc din proprie experienta)