| angel_7075 a întrebat:

Http://2.bp.blogspot.com/......dsfsdf.bmp descrieti-ma! cele mai frumoase descireri funda! aa si vreau sa spuneti in descriere cati ani credeti ca am :X

7 răspunsuri:
| angel_7075 explică:

Daca u mai descris asa inseamna ca nu sti ce e frumos alino fa fata dedicatie pentru tine. esti urata si schiloada esti proasta si cacanara du-te naibii ca esti cioara

| angel_7075 explică:

Stii ceva eu nu te-am jignit pima si u eu am venit aici sa ajut nu sa ma cert si nu mai am nici-o treba cu tine nu ne-am cunoscut nu ne-am vorbit pa si vezi-ti de drumult tau!

| angel_7075 explică:

Parca tu esti frumoasa lauda de sine nu miroase-a bine si tu cam puti ia nu mai intra tu aici pe blogul meu ca nu am nevoie de tine si de sfaturile tale!

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

Intr-o zi de iarna cand este frig afara am deschis calculatorul m-am tot gandit ce sa fac si m-am hotarat sa intru pe TPU. intru in categoria "adolescentI" si ce s vad eu aici trebuie sa fac o descriere la o poza dau cu click-u pe link si ce sa vezi o poza cu o fata, atat de frumoasa incat a inceput sa cante muzica din lent la rock m-am speriat si eu de a dreptul dar sa trecem
asa este timpul sa fac descrierea
am vazut acel tablou minunat care nu inteleg nimic
am vazut un televizor asemanator ca a lu strabunica
o fata cu 2 codite care parea a veni nu de mult de la scoala
pletele lasate prin fata
nepensata i un zambet larg ca si vacile dau dat lapte de 39201931284309218409329 de ori
un nas minunabil
ochii nu pot sa imi dia seama ce culoare is pentru ca poza se pare ca e fcuta cu aparatu de ras gaini
off las pe altii sa te mai caracterizeze as spune mai multe dar timpul nu imi permite

ceaoles ai grija de tine

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

Nici nu ma cunosti :)))

ia auzi aici cu dedicatie.
http://www.youtube.com/watch?v=Kz9QLy8YMD0

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

Aa si am uitat sa iti spun. cati ani ai thinking hmmm esti o purandica mica laughing))) de vreo 8-9 ani :devil)devil

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

Jett am ziss uratoo