| BBAlyss a întrebat:

Http://annemari.sunphoto.ro/Parerea_ta

Buna TPU
Exista un site, cred ca multi dintre voi ati auzit de el, se numeste sunphoto
Am un cont acolo, si tocmai am dat de un album, de fapt de un cont ciudat.Este o persoana care a pus niste poze cu o fata, si intreaba ce parere ar trebui sa avem noi, cei de pe acel site despre ea. Mie fata mi se parea frumusika, dar am o dilema, voi cati ani i-ati da?
Intrati si voi si apoi spuneti-mi, sunt curioasa oare ce varsta are fata aia

http://annemari.sunphoto.ro/Parerea_ta

Deci, voi ce credeti :))?

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu am intrat(am cont) si arata de 19-20 ani
pa-pa

| AlexUnder a răspuns:

21 ani