| anonim_4396 a întrebat:

Http://artnmagic.wordpress.com/ Am pus aici un articol ce-am gasit si eu despre BAC, cine mai da bac-ul intrati si postati si voi comentarii sau lasati un reply aici. Voi ce-ati auzit? Ce varianta a picat sau credeti ca pica? Sau ce alte detalii sau surse mai stiti voi despre BAC, puneti-le aici;)

Răspuns Câştigător
| roxy_2350 a răspuns:

A picat varianta 8. partea I text dramatic
partea a II a sa scrii 15-30 randuri pornind de la "Fapta buna lauda pe om"
partea a III a basm cult Povestea lui Harap Alb - caracterizare de personaj

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Stiu, normal, deja am dat bac-ul tongue