| anonim_4396 a întrebat:

Http://ask.fm/MissWorld2014/answer/111857583105#_=_ Ma poate ajuta cineva cu un like?
Mersi frumos anticipat :)

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Chiar e necesar să te milogești?
Baftă!

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Nu te-am obligat sa o faci si nici nu era necesar sa-mi scrii acum.
*** you :*

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Darling, mica ta întrebare încalcă regulamentul.
Hai să mă milogesc și eu, că mna... pot.
De ce te-ai mai înscris la concurs dacă ai fost conștientă că nu poți câștiga? Sauu... dacă, crezi că poți câștiga ceva, de ce te mai milogești pe aici pentru like-uri?
Zi frumoasă dulceață!

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Pisi, tu imi spui mie ca ma milogesc? te rog frumos da?!
Tu nu te pui cu mine. Adica, hello, ti-ai da 10 ani din viata ca sa fii macar o ora ca mine.
hh, cit tupeu pe unii!

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici măcar 2 secunde nu mi-aș da pentru o miloagă ca tine iubire.
Nu se învârte tot Pământul în jurul tău, nici măcar musca, dar mna... îmi pare rău că te dezamăgesc dulceață.

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Intelegi rusa, papusa? иди в жопу! :*
shut up!

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă vezi că nu te lasă roboțelul să mă înjuri în română/engleză, o faci în rusă? Nu înțeleg, și nici nu vreau să înțeleg.
Ești penibilă iubire.

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Sa zicem ca pierd timpul degeaba vorbind cu tine.
Ai probleme si ar trebui sa mergi de urgenta la un medic. Dar ma tem ca de prostie nu te poate trata nimeni.
Sorry ca te indispun dar esti naspa

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce naiba râd? laughing)
Ok, tot eu sunt nașpa.
Te pup! Apropo, o să merg și pe la doctor, poate sunt șanse să mă trateze cineva și de prostie.
Zi frumoasă!

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

De proasta, de ce poti sa mai rizi?
vezi? nu era chiar atit de greu sa primesti realitatea asa cum este ea happy
Mersi frumos si numai bine!

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Eşti o idioată.

Risc spunându-ţi asta, dar nu m-am putut abţine. Kisses. happy

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Care realitate, aia din Chisinau? laughing Acolo e alta lume, papusa.
M-am bagat in seama doar pentru ca am vazut ca esti moldoveanca 'di pisti Prut' big grin Am avut o prietena de acolo, si semana cu tine: buna de-o runda, creier gol si gura mare. Sanatate! kiss

| KRISTINAxo a răspuns:

Gata :'3

| anonim_4396 explică (pentru KRISTINAxo):

Mersi frumos :* esti o draguta