| CookieMonsterRawr a întrebat:

Http://cookienuexista.blogspot.com/

Spunet-va parerea :o3. Deci cum am spus pe blog, o sa comentez activitatea voastra pe TPU >:). Daca aveti ceva subiecte de postat >:D

5 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Cred ca adminul ar trebui sa comenteze activitatea userilor TPU, nu tu! Acum pe bune laughing blogul tau e asemenator cu cel al Lipitoarei.Pe aia ai ajuns sa o copiezi tu? Rusineee!

| Nymphetamine a răspuns:

Fratele meu, i-ai copiat pana si ursuletul. laughing

| CookieMonsterRawr explică:

@Nympletamine. Nu o copiez pe lipicioasa thinking Nu stiam ca ea are blog dar o sa ma interesez :*. Stai linistit ^^>

| CookieMonsterRawr explică:

SI tin sa mentionez, ca blogul meu nu e ca al ei. Pentru ca ea ii critica pe toti de aici. In schimb eu nu >big grinbig grin

| oSalamadra a răspuns:

Bai sincer seamana xD