| spaikizz a întrebat:

Http://dincolturidiferite.blogspot.com si http://lucruriscrise.blogspot.com Buna! Am si eu doua blogulete, zic eu ca toti de altfel, foarte interesante! Si daa ati fi si voi putin interesati sa dati un click sa vedeti daca va plac, poate va adaugati si la persoane interesate si poate comentati articolele, mai ales penrtu ca as vrea sa aflu cat mai multe pareri. [comentariile pe blog].

3 răspunsuri:
| spaikizz explică:

Ok! mersi!

| Kristina_3133 a răspuns:

Mie imi plac amandoua! Sunt super! Tine-o tot asa!winking

| AlexaPytykka a răspuns:

Pai blogul al 2-lea e mai interesant cat despre primul copii din ziua de astazi nu mai invata...desi mie una imi place si primul