| emiitzzy a întrebat:

Http://ganduri-de-vara.blogspot.com/ credeti ca merita sa continui sa postez?:-? as dori parerea voastra:X funda!

4 răspunsuri:
| lovebitesforever a răspuns:

Super poveste! Imi place mult! Mai ales ca eu ador fan ficurile, si blogurile fan-fic. Continua, neaparat! :X

| WeeD a răspuns:

Nu te opri din scris. Mie sincer, mi-a placut (asa in mare ca n`am citit tot), dar daca tie iti place ce faci, totul e ok si nu cred ca parerile rautacioase ale altora trebuie bagate`n seama.

| AdeJustMe a răspuns:

Citesc ce ai scris pana acum si iti spun mainewinking

| AdeJustMe a răspuns (pentru AdeJustMe):

E super povestea! Trebuie sa continui sa postezi!