| DiamanteleSeSparg a întrebat:

Http://laly-ube-la-iuly.hi5.com
Astept commuri:* Dau chiar si funda:)

6 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Du-te fetiță și-ți dă foc pe muzica lui Inna și a lui Guță.
În plus, asta e întrebare?

| DiamanteleSeSparg explică:

Daca nu ti se pare inteligenta intrebarea mea de ce pana mea ai simtit nevoia sa raspunzi in asa fel incat sa te cobori la nivelul meu, raspundeai si tu la intrebari inteligente.Nu-ti convine pa!

| DarQueen a răspuns:

Să știi că... ești mai proastă decât credeam laughing
Te-ai insultat singură, mă rog, treaba ta.
Numai bine happy

| DiamanteleSeSparg explică:

Vad ca nu sti sa respecti persoanele, oricat de superioara ai fi ca persoana iti tii parerea pentru tine si sa stii ca nu esti prima persoana care vorbeste fara sa ma cunoasca asa ca tineti gura ca nu sperii pe nimeni!

| DiamanteleSeSparg explică:

Tu nu ai niciun drept sa ma judeci sau cumva te roade invidia, eu doar asteptam mai multe vizualizari pe profil atata tot si daca ascultam Guta sau Inna pe profilul meu numai pe astia ii gaseai.Gandeste-te ca si tu poate esti judecata de altii la fel de dur si nu ti-ar placea sa ti se vorbeasca asa.E dovada de rautate si dai dovada ca tu esti mai jos ca mine odata ce te lungesti la discutii! Toti suntem oameni!

| DarQueen a răspuns:

Nu drăguță, ascultă-mă.
TPU e destinat persoanelor cu scopul de a-i ajuta/consilia/sfătui.
În ceea ce constă „întrebarea", nu îi văd rostul pe site.
Înțelegi?
Și să-ți mai spun ceva, dacă ești obsedată de comentarii, asta nu se rezolvă pe TPU.
Există site-uri de socializare destule unde îți poți face reclamă, iar TPU nu este site de socializare. Dacă ai fi citit puțin regulamentul, ți-ai fi dat seama.
În ceea ce privește răspunsul meu, să știi că era ironic happy
O zi bună happy
A, da, nu înțeleg un lucru: de ce să mă roadă invidia? De ce aș fi invidios? Că am o viață? Că am o minte destul de creatoare? Că nu îmi pierd timpul pe HI5 și ce derivă de acolo?
happy