| MusicFan_6770 a întrebat:

Http://listeningasong.blogspot.com/2011/06/nightwish.htm l
Nightwish - Wish I Had An Angel nu ma pot satura de melodia asta. Melodia, stilul, clipul. E super tare! Intrebarea mea este cum vi se pare melodia?

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Eu nu pot sa ma pronunt, pentru ca sunt fan Nightwish. Mai precis imi plac melodiile scoase pana sa plece Tarja Turunen (vocal). Cea care a inlocuit-o nu are aceeasi 'vlaga'. Oricum e limpede ca ai gusturi bune in materie de muzica. Cauta pe google melodii ale fostei soliste si ai sa gasesti surprize placute. Mai ales cea cantata cu Martin Kesici. Succes!

5 răspunsuri:
| MusicFan_6770 explică:

Ups... iar am facut o porcarie. de fapt este http://listeningasong.blogspot.com/2011/06/nightwish.html

| AddaBăă a răspuns:

Este frumoasa imi place, dar nu e stilul meu.

| bullet513 a răspuns:

OOOO e super :X Acum nici eu nu ma pot satura de ea laughing :X

| constantza a răspuns:

Nu prea imi place! imi place genul de muzica ceva mai linistit decat asta! ma rog, parerea mea big grin

| blueangel99 a răspuns:

Super tare melodia cool
Ador NightWish love struck