| livia_twilight a întrebat:

http://livia-meandotherstuff.blogspot.com/

Ce spuneti de blog?
Nu va lingusti, ca nu primiti fundita pentru asta

3 răspunsuri:
| Valentyn22 a răspuns:

Mai ai de lucru la el esti inca la inceput pana acum e super ok bafta in continuare.

| Kaℓi a răspuns:

Scrii bine si esti foarte coerenta pentru varsta ta. O singura observatie... putina atentie la punctuatie, nu se pune spatiu inainte de virgula sau punct sau orice alt semn de punctuatie, se pune doar dupa. Succes! o sa mai trec pe acolowinking

| Elvina a răspuns:

Mai pune articole și fă-i publicitate dacă vrei mulți vizitatori. Baftă!