| Roxii33 a întrebat:

Http://michellepb.blogspot.ro/
Ce parere aveti despre acest blogg?

1 răspuns:
| Meaningful a răspuns:

Ador fontul folosit. Da un indiciu privind creativitatea autorului, la o natura joviala, copilareasca, o fiinta calda care celebreaza reusitele fiecarei zile si care are grija ca fiecare zi sa aiba reusitele ei.
Imi place directia in care merge. Cea mai importanta persoana din viata ta esti tu asa ca nu strica sa celebrezi acest lucru.
Din cate vad e un fel de jurnal al vietii de zi cu zi. Plin cu viata, evenimente, fara detalii plictisitoare.
Cate un gand despre viata, tot ce poate fi mai fain.
E super tare contentul.