| anonim_4396 a întrebat:

Http://signupinmyworld.blogspot.com ...blogul unei prietene. ce parere aveti? cel care da cele mai bune sugestii priemste funda si voturi. ceilalti doar voturi.mersi mersi :*:*

Răspuns Câştigător
| princess97 a răspuns:

Wow. chiar se pricepe. dar ar trebuit sa puna niste poze thinking nu foarte multe sa incarce.dar nici foarte putine... in rest mie cel putin mi se pare destul de bine. avand in vedere ca depune un efort care ar trebui luat in calcul tongue