| mada12 a întrebat:

Http://stirileprotv.ro/......-vezi.html

Ce crederi ca e? Semn divin sau un fenomen ciudat?

16 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Normal ca se reflecata imaginea in norii de abur din spatele curcii.hee hee

| Psihoyounger a răspuns:

Nu sunt in masura pentru a spune ce s-a intamplat acolo.

Psihoyounger

kratos
| kratos a răspuns:

Fenomen meteo dupa cum spune si in acel articol.

| inna a răspuns:

Cred ca este un fenomen...nu neaparat ciudat, un fenomen al naturii.

| xibalba a răspuns:

laughing)))) Fenomen optic care se petrece la munte destul de des, fiti seriosi, nu e semn divin decat pentru indoctrinatii religiosi.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Sa ne rugam....vine sfarsitu` lumii ..deja vedem dublu....hahahahah

| M4RK a răspuns:

Cred ca este un fenomen meteo happy

| DonGiovanni a răspuns:

Eu cred ca este un semn divin

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Fenomen credstraight facedar totusy:-ss
nu stiu!laughing

| snepy a răspuns:

Un fenomen meteo, nu exista semne divine rolling on the floor

| VladRO a răspuns:

Doamne ce prostie... Bate soarele din fata, si in spatele muntilor sunt nori, si aia e umbra muntelui...

| 1968 a răspuns:

Cred ca e o iluzie optica.

| Spy a răspuns:

Fenomen ciudat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi, și una și alta.
Una - imaginile sunt un fenomen meteo, apoi, doi: (așa-zisa) coloană sonoră e clar un semn divin de prostie rară.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In vremea din urma vor fi mari semne in cer si pe pamant. e un semn divin.mergeti si va marturisiti pacatele acum in ceasul din urma.maine e ziua crucii.credeti ce o coincidenta?

| biank98 a răspuns:

Chiar nu stiu.