| BlackFuneral a întrebat:

Http://tamtamuri.ro/actualitate/662/

De necrezut, nu?

Ce credeti ca se va intampla in continuare?

5 răspunsuri:
| LittleMønster a răspuns:

Intr-un fel are dreptate pustiul.Si la bac pun astia niste tampenii complicate care poate nici nu s-au predat cum trebuie asa ca pun si la astia mici rahaturi din astea.Eu ii dau dreptate avand in vedere ca nu e singurul caruia i s-a intamplat asa ceva.
Sper sa castige procesul.

| FloryB a răspuns:

Anchete, paraanchete, ce vina are minisrerul ca el nu stie? Cred ca a ramas blocat de atunci...straight face

| BlackFuneral explică (pentru FloryB):

Nu e vorba ca nu stie.
Cum a zis Mircea Badea aseara, nu pot face si ei niste subiecte bune, fara incurcaturi? Ma gandesc ce o sa mai fie la anul.

| FloryB a răspuns (pentru BlackFuneral):

Mai, ce pot sa spun, anul trecut am dat si eu capacitatea si chiar si cei mai prosti din scoala s-au descurcat.Ai dreptate, poate a stiut si s-a blocat dar asta nu inseamna ca trebuie ' sa alarmeze tot poporu'...mai vrea si bani...seriosstraight face

| Cenations a răspuns:

Nu stiu, dar mi se pare o idee extraordinara!