| loreenWiner a întrebat:

Http://v13gossipgirl.blogspot.com/
Prietena mea si-a facut un blog... pe care il vedeti mai sus... cp; egii de clasa prietenii citesc blogul, le place insa ea nu crede ca alt cineva il mai vizualizeaza - deci va rog haideti sai ridicam dispozitia si sa intram macar pe blogul ei :) va multumesc mult :P parerile ca raspuns deja

1 răspuns:
| alone a răspuns:

Yghhhh nu ma mir de ce nu are cititori. s-a gandit cumva sa-l faca mai interesant si mai original? e cam infantil gen pentru copii d 11-12 ani laughing