| RoooneyThePuf a întrebat:

Http://www.bestmusic.ro/......85824.html Nu stiu ce sa mai zic...deci devine prea ``SPECTACULOASA``:))
Voi ce credeti?

8 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Miley Cyrus e o mare pitipoanca...Scuze

| Antonia90 a răspuns:

E nebuna? :O Cun sa faca asa ceva? Fata asta devine din ce in ce mai obraznica.Acu` cateva zile am auzit ceva rau despre noul ei videoclip, iar acum asta? :O. Data viitoare ce o sa mai faca? O sa vina dezbracata total? Doamne unde a mai ajuns si ea! Toti copii o iubeau pe ``Hannah Montana``... dar ea ce face? Asa iese ea public? Si cica e un model pentru copii... Halal model.

| Baiaaanca a răspuns:

Sunt perfect de acord cu primele doua comentarii :
" fllor - 21. 06. 2010 14:24

Acum serios o calitate mai proasta la video-uri nu ati gasit? Unde se vede "zona intima"? la voi in cap... Serios nu trebuia sa se faca mare tam tam pentru o astfel de tampenie. e ceva normla care i s-a intamplat si lui Katy Perry si multor alte artiste...nu e de ras chiar deloc si nici de comentat. Sau voi ce credeti ca daca e vedetata nu are zona intima si nu i se poate intampla asta? Sunt si ei oameni dar voi numai oamnei nu sunteti.sunteti cam idioti toti cei care nu pot sa inteleaga astfel de lucruri normale! "

" Si in primul rand nici nu se vede nu stiu ce. Si inainte sa o criticati atata pentru tampenia asta ganditiva ca i se poate intampla oricui. Poate chiar si voi ati patit cand ati purtat un costum de baie. OAMENI BUNI E CEVA OMENESC."

| skatergurldenisa a răspuns:

Tipa asta devine o curva (fara suparare pentru fanii mc/hm). E prea de tot ceea ce face ea pacat de ea are o voce destul de frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu asta chiar ca s-a facut de rusine. Trebuia sa se asigure inainte de a intra pe scena, la urma urmei orcui i se poate intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E nebuna si sunt copil de 10 ani si spun ca e oribila ce mai urmeaza sa linga cainele la fund?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa da prea mult in spectacol

| TwEEty_9286 a răspuns:

Frate eu zic sa nu mai judecati o persoana pe care nici macar nu o cunoasteti, stiu ca nu mai e micuta "hannah montan"si cu totii trebuie sa constientizam ca ea a crescut.si in legatura cu faza ca si-a aratat zona "intima"nu s-a vazut nimic. mie una imi plc de ea si ii iubesc muzica.atunci cand iti plc un anumit artist nu trebuie sa-ti plc de el pentru ca e viata lui trebuie sa-ti plk felul cum canta.