| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.cameredigitale.ro/kodak-easyshare-z980-hd

merita sa o cumpar?

de asemenea as vrea sa o cumpar pe asta Sony HDR-CX116

Sony HDR-CX116 are camera video?

faceti o comparatie:)
care merita?:)

sau aduceti o a 3 a... e obligatoriu sa aiba si video si photo :)

2 răspunsuri:
| DeeaPustoaica a răspuns:

Pai eu imi iau una compacta astazi, Panasonic DMC-F3, am vazut si demonstratii la ea, filmeaza HD, dar totusi, in mare este pentru poze. Mi se pare foarte buna si am gasit o SUPEROFERTA la Domo: www.domo.ro. UN MIC SFAT: daca vrei camera Kodak, uita-te si pe site-ul domo, poate o gasesti mai ieftin + ca e transportul gratis la comenzi peste 300 lei.;)

| capytenpo a răspuns:

Cumparowinking