| AmInvatatSaLupt a întrebat:

Http://www.facebook.com/....../photo.php
nu zau...nu cred ca e adevarat.Voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| EddiWeed a răspuns:

Se vede clar ca mana de pe burta e mult mai lunga, ceea ce inseamna ca poza este 100% fake

| Lalaloveu a răspuns:

Nu este....este o farsa am vazut chestii din astea cu justin bieber cu burta mare sunt poze editate

| Larisa211 a răspuns:

Nu, poate doar s-a ingrasat. Paparazzi ar face orice trucuri ieftine cu photoshop si alte programe de editat ca sa creeze valva. App, vad ca esti fan Delena (Nian). Daca Nina ar avea o poza din asta sincer eu as vrea sa fie adevarat, asta se rezuma la fiecare persoana. Daca esti fan al cuplului Selena-Justin, e normal sa vrei sa fie adevarat... dar in proportie de 90% e posibil sa fie trucata sau Selena doar sa fi pus cateva kg in plus.

| AmInvatatSaLupt explică: