| Bubbulina_2682 a întrebat:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres 1&itbs=1&iact=rc&dur=501&ei=s8MlTdONHYy08QOIm92DBw&oei=s 8MlTdONHYy08QOIm92DBw&esq=1&page=1&ndsp=14&ved=1t:429, r:13, s:0&tx=38&ty=51&biw=1024&bih=673

Care sunt mai frumosi?:)) 1, 2 sau 3?:))

4 răspunsuri:
| sweettyyyy a răspuns:

3. parerea mea...happy

| pwp a răspuns:

Ultimii love struck

| sorinyoman a răspuns:

Daca te referi la cifre, fiecare din ele sunt la fel de frumoase si de importante. fiecare din ele reprezinta aspecte primordiale ale Creatiei. Toate sistemele vechi de teorie si practica esoterica si exoterica (Yoga, Buddhism, Mahomedanism, Ebraic, Crestinism, Zalmoxianism, alchimie occidentala, egiptene, din America Centrala si de Nord) au la baza practici si teorii unde sunt folosite toate numerele de la 1 la 9.Sa faci o diferenta e ca si cum ti-ai taia restul degetelor pentru. ca nu iti plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@sorinyoman lol
aleg varianta c