| chemicalX a întrebat:

Http://www.perfecte.ro/......a-trf.html

cum sa-mi coafez parul sa arate asa ca fata aia de la zara?:D dau >funda!:

1 răspuns:
| Baby a răspuns:

Nimic mai simplu.
Dupa ce te-ai spalat pe cap ti-l usuci cu o perie mare rotunda si feon. Dupa, probabil ca parul o sa iti stea drept, daca e asa natural, daca nu, il indrepti cu placa, apoi pui niste bigudiuri doar la varfuri, nu pana in crestetul capului. Sunt bigudiurile alea calde de la Remington. Si inainte de bigudiuri pui putina spuma pentru bucle sau pentru fixare, sau volum, adica spuma vreau sa zic ca o pui inainte sa te usuci pe par big grin scuze. Dupa ce ti s-a ondulat parul, dupa ce ai scos bigudiurile adica, il tapezi putin ca sa stea asa ciufulit ca al ei, dai cu fixativ si gata. Sper ca te-am ajutat. :*