| Grad_Stefy_1998 a întrebat:

Http://www.smartbuy.ro/ipod/apple-ipod-shuffle-1gb~57060 .html
Buna, am iPod Shuffle tip ala din link-ul de mai sus si caut piese de cumparat. Eu am nevoie de partile laterale si de butoanele de pe fata (motive personale). Daca ar sti cineva cum sa ma ajute raman doatoare cu o FUNDA :)

1 răspuns:
| AlexutzuAlex a răspuns:

Sall.Eu am un iPod Shuffle si daca vrei ti-l pot da pentru doar 200 lei fiindca imi altceva.E nou nout si ti-l dau pentru ca nu imi place design-ul si e am naspa dar cum am zis daca vrei ti-l pot da.