| gabytzaMissUnivers a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=68egOfbroPA&feature=fvst spuneti-va parerea(doar fetele)

10 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna am ascultat melodia asta de mii de ori si imi place la nebunie.Este superba melodia. Te pupkiss

| Cσσкiє a răspuns:

Superb, foarte frumos!

| Grimalkin a răspuns:

E draguta happy

| BubuLina999 a răspuns:

Melodia asat o stiu de mult de cand eram la scoala. o stiu pe de rost.imi place mult la inceput cum incepe...si mai ales vocea lor cum se combina intr. un mod atat de frumos. o melodie superba care cu siguranta merita ascultata.

| paramore a răspuns:

Nu e chiar genul meu dar mergewinking

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Ce frumos cântălove struck

| GaGy a răspuns:

Super faina maiales daca toate vocile de la cei mai populari cantareti se unesc inasa fel incat sa formeze o melodie foarte frumoasa

| NightBird a răspuns:

Draguta melodie!

| cocoilno a răspuns:

Frumoasa mel. cea mai frumoasa :*

| Luximina a răspuns:

O ador:X deci e supeeeeer day dreaming