| SweetCandy a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=7tbeSLFYQmc
sper sa va placa.....astept comentarii:)

eu sut indragostita de melodia asta:)si clipul e fff bun...eu asa cred:)

v-am pupat:)

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

Draguta melodia dar, are ceva copiat din videoclipul Madonei http://www.youtube.com/watch?v=Mp66uTya7M0

11 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Imi place mel asta love struck

| Antrax a răspuns:

Cat am cautat melodia asta...de 5 ani mersi:*:*:*:*:*

daniela
| daniela a răspuns:

Interesant punct de vedere si punere in "scena"

| SweetCandy explică:

Crucified_countess
imi place mel ta, numai clipul mi se pare prea dur...
da mel e fff tarehappy

| SweetCandy explică:

Auran... din cate imi amintesc au existat si atunci voci care au sp k videoclipul seamana... dar am si eu o curiozitate cand a lansat madonna mel aia?
in ce an?happy
poate poti sa imi rasp si...
nu mi te mai adresa q "draguta"big grin

puphappy

| SweetCandy explică:

Lonelyshadow....ma bucur k iti plchappy

| SweetCandy explică:

Auran.....ok....ma bucur k ti-a placuthappy

auran
| auran a răspuns:

Nu m-am adresat cu Draguta - ma refeream la melodie ca este draguta... in 2002 cred ca a aparut melodia

| CrucifiedCountess a răspuns:

Asta e preferata mea...si nu numai. http://www.youtube.com/watch?v=KdUWzBZcLUM

| Anto97 a răspuns:

Eate foarte frumoasa melodia, vocea cristianei si linia melodica se potrivesc de minune si rezulta armonie si emotie... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador melodia. :X O asculta mereu colega mea de banca... Imi trezeste amintiri placute.
In plus, vocea Cristianei este atat de frumoasa...day dreaming Inceputul acela provoaca fiori...