| Kanpeki a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=CSm0VgGwBSo Ce credeti despre asta? :)) Oare e trucaj? Daca nu e, de unde naiba a invatat sa faca asa ceva? =))

6 răspunsuri:
| moniii a răspuns:

Ii adevaratwinking
ma candesc ca a luat ceva lectibig grin ...habar am tongue

| Izz a răspuns:

Cred ca e real, se poate invata daca te straduiesti

| Miuriel a răspuns:

Eu nu cred ca e trucaj, a exersat foarte mult si chiarii place ce face...asta e talentul luilaughing

| ЯάdµСЦ a răspuns:

Nu e trucaj. Sunt doar experimentati. Sunt foarte buni la Yo-Yo.

| Anarchy_9738 a răspuns:

Ma indoiesc ca ar fi trucat.Cat despre invatat: sincer habar n-am, dar mai mult ca sigur tine si de talent.

| M1ha1_1906 a răspuns:

Nu cred ca e trucaj dar stiu sigur ca e foarte greu de facut asa cevawinking