| Chocolate a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=IfWOKi4Ch9U
Vreau sa va cer parerea despre aceasta melodie:D, sper sa va placa si sa imi spuneti ce simtiti cand o ascultati.Multumesc:X

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

E superba melodia. Cand ascult melodia aceasta imi dau seama ca sunt multe lucruri din care nu vrem sa invatam. Facem multe lucruri pe care le regretam mai tarziu. Chiar daca realizam ca am gresit, continuam sa le facem.

1 răspuns:
| PauLa.M a răspuns:

Stiu melodia. e superba.si sincer ma trece un fior. ma face sa ma gandesc la moarte.