| Kanpeki a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=JZvn935CXMs As putea gasi creioanele astea in Romania? Daca da, imi dati va rog un site de unde le pot comanda sau sa imi spuneti daca exista in Bistrita? Dau fundita :D

Răspuns Câştigător
| dollydee a răspuns:

Sigur ca da... sper totusi ca nu crezi ca ai neaparat nevoie de acele creioane ca sa iti iasa desene reusite. Oricum, se numesc creioane cu mina si le poti gasi la majoritatea librariilor din toata tara, deci da, si in Bistrita. A...si am vazut ca nu foloseste numai creioane.la inceput ala e un creion cu mina mai subtire, iar apoi un pix cu negru, cu gel probabil si un marker foarte subtire. trebuie doar sa cauti pe la librarii, nu cred ca le poti gasi exact pe acelea pe net fiindca din filmulet nu se vede vreo marca sau alt indiciu. Bafta!

1 răspuns:
| Love_7367 a răspuns:

Nu as crede ca toate creioanele acelea sunt in romanaia... Insa mai cauta pe net si poate le poti cumparawinking