| Kanpeki a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=L3oYWjqdN4g Ce ziceti? Talentat baiatu :D Pacat ca nu a luat locul 1 :( ( este vorba de concursul "romanii au talent")

2 răspunsuri:
| xJelenaTrueLove a răspuns:

Da este intr-adevar foarte talentat dar se pare ca telespectatorii l-au iubit mai mult pe adrian tutu care se pare ca este intr-adevar talentat din moment ce a castigat!

P.S. eu l-am votat ca e bacauan si are un talent care nu trebuie irosit!

| Kanpeki explică:

Oricine poate sa faca ce a facut Adrian Tutu :p Mi se pare nedrept sad Asta e ...Chiar si baiatul cu beatbok-ul a fost mai bun decat Tutu laughing Poate daca nu canta ceva patriotic nu castiga laughing