| Bubbulina_2682 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=oh9XgGGh4L4 Cum vi se pare? Mie ca dracu`.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se pare ca dracu'? e excelent de tampita melodia.doua cuvinte: super varza.

5 răspunsuri:
| ioanaKevlar a răspuns:

E fata lui Will Smith. Are o voce mai buna decat alte sclifosite din industria muzicala. Mie imi place.

| Foca a răspuns:

Buna. Si mie la fel laughing
Succes.
Ciaowinking

| LittleKiss a răspuns:

Pai sincera sa fiu are o voce mult mai buna decat nu stiu ce artiste devenite peste noapte de-ale noastre. Si melodia e okwinking

| pwp a răspuns:

Nu o suport pe copila aia.
copia fidela a rihannei.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

E superba love struck. Canta bine la 10 sa stii. Si sa stii ca nu seamana cu Rihanna nici 10%.