mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Doamne... ce prost! crying A stricat leptopul degeaba.straight face

| mikey a răspuns:

laughingce filmulet tare... da imi placetongue

| mikey a răspuns:

Salut.
laughing)hahaha.mai bine mi-l dadea mielaughing)Se sperie puiilaughing)
Bye!

| daddy a răspuns:

Mai bine il dona la un copil nevoias sad
de ex. mie big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughinge si de ras si de plans...pt minecryingvreau si eu un sony vaio...

| visatorul78 a răspuns:

Scuza-ma, dar ma chinui sa imi aduc aminte o cretinitate mai mare. sincer, speram ca romanii sunt ceva mai inteligenti decat cretinii gen beavis si butthead. dar mi-ai naruit orice speranta