| Cattalina a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=RQRisJHPkmI
Fara Zahar - Sandu

http://www.youtube.com/watch?v=sNPnbI1arSE&ob=av2e
Eminem - My name is

Care'i parodie dupa care?:))

Funda

4 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Sigur Eminem n-are altceva să facă decât să copie nişte români.
[Nu o spun din răutate, sunt fan Fără zahăr]
Sayonara!

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru UnleashedPsycho):

Plus că My name is e scoasă în '99, Sandu e de prin '04 sau '03 cred.
Sayonara!

| Cattalina explică (pentru UnleashedPsycho):

Pffa... daca raspundeai mai "rau" iti dadeam fundawinking sti daca asa ati raspunde toti nu as mai avea nevoie de raspunsurile voastre angry am intrebat fiindca la comm. melodiei "sandu" scrie ba ca eminem sa luat dupa ei ba ei dupa eminemwinking deci... da'mi pace oh go on

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru Cattalina):

Trebuie să fii totuşi puţin tâmpit să crezi aşa ceva şi să'l compari pe Eminem cu Fără zahăr.
Sayonara!