| KhloeAfterDark a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=tQmEd_UeeIk

Unde pot gasi o varianta ff scurta a melodiei, pentru tonul de apel? Am un Nokia 5200 si nu am deocamdata card de memorie, dar merg sunetele de un minut si ceva, mai micute.

Pliiiis

2 răspunsuri:
| Соlorful a răspuns:

Buna!
cauta pe net MP3 To Ringtone Gold si downloadeaza-l.cu programul asta poti face orice melodie de cel mult 1. 80MB fara sa o scurtezi (spre exemplu : daca o melodie are 4MB si 3. 80 minute odata scurtata va avea in jur de 1MB dar tot 3, 80 minute)
sper ca te-am ajutat! happy

| rolly_2084 a răspuns:

Incearca pe www.zedge.ro ( vott;;) ) plzz