| maia_1924 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=UuYbgxRYMqs&feature=relat ed ce parere aveti de videoclipul acesta?

4 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Nu sunt adevarate, uite pixelul albastru!

| selef a răspuns:

Niste ciudatenii, mai mult sau mai putin reale, mai arata si pe canalele Discovery astfel de ciudatenii.

| ellenutzza a răspuns:

Omg! scarry. poate unele sunt "photosopuite" da` eoh chiar cred in paranormal si fantome si chestii de`astea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca imaginile ori sunt trucate, ori acelea sunt figurine de plastic, ori traim intr-o lume plina de monstri de care inca nu am aflat :ss laughing